
Витяжка Akp Akpo Wk-12 Ellipse чорна матова
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 189335693
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. КУХОННА ВИТЯЖКА WK-12 ELLPISE WL ЧОРНА. Розміри (ШxВxГ): 50 x 80 x 39,5 см. Продуктивність на першій швидкості: 271,5 м3/год. Продуктивність на другій швидкості: 366,9 м3/год. Продуктивність на третій швидкості: 488,6 м3/год. Продуктивність в режимі макс: 678 м3/год. Рівень шуму на першій швидкості: 49 дБ. Рівень шуму на другій швидкості: 56,3 дБ. Рівень шуму на третій швидкості: 63 дБ. Рівень шуму в режимі макс: 69 дБ. Фільтри проти жиру: так. Функція витяжки: так. (фільтри в комплекті відсутні). Освітлення: LED 6,9 Вт. Клас енергетичної ефективності освітлення: A. Клас енергетичної ефективності витяжки: B. ЕФЕКТИВНИЙ І ТИХИЙ ТУРБІН –.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 49.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 38.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 57 кВтч |
| Клас енергоефективності | B |
| Мoдель | Каминна витяжка |
| Марка | Akpo |
| Тип витяжки | Каминна |
| Тип освітлення | LED |
| Колір | Чорний |
| Шум | 64dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴



