
Витяжка Akp Akpo Wk-12 Ellipse біла напівматова
16 834 ₴
- В наявності
- Код: 189335694
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Akp Akpo Wk-12 Ellipse Білий Напівматовий. Витяжки для кухні - це ключовий елемент сучасних інтер'єрів, які не тільки виконують естетичну функцію, але перш за все відповідають за підтримання чистоти повітря та комфорт під час приготування їжі. Вибір відповідної моделі, такої як витяжка димохідна в білому кольорі, вимагає врахування багатьох ключових характеристик, які впливають на її ефективність і функціональність. Тип і розмір витяжки. У випадку цієї моделі, її ширина 49 см робить її ідеальною для менших просторів, де важливий кожен сантиметр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akpo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 49 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 38.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 57 кВтч |
| Клас енергоспоживання | B |
| Мoдель | Витяжка |
| Марка | Akpo |
| Тип витяжки | Каминна |
| Тип освітлення | LED |
| Колір | Білий |
| Шум | 64dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 834 ₴



