
Індукційна варильна панель Electrolux SenseBoil+Fry 800 EIS87553IZ
77 622 ₴
- В наявності
- Код: 189424635
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Індукційна плита 800 Sense Boil+Fry SaphirMatt®. Основні технічні дані. Ширина: 770 мм. Зони нагріву: 5. Керування: сенсорний слайдер. Тип поверхні: керамічне скло. Функції. Датчик смаження. Завдяки датчику більше не потрібно вгадувати і регулювати температуру під час смаження. Датчик кипіння. Після закипання води датчик кипіння автоматично зменшує потужність до рівня повільного варіння. Bridge. Функція Bridge об'єднує два нагрівальні поля в одну велику поверхню. Hob2Hood®. Функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання між плитою та витяжкою, яка автоматично видаляє.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витяжка | Немає |
| Звуковий сигнал закінчення роботи | Да |
| Індикатор залишкового тепла | 3-ступеневий |
| Конфорки | 5 конфорок |
| Мoдель | EIS87553IZ |
| Матеріал плити | Керамічне скло |
| Потужність | 7350 W |
| Потужність — Конфорка 1 | 3200/2300 W |
| Потужність — Конфорка 2 | 2300/3200 W |
| Потужність — Конфорка 3 | 2300/3200 W Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 2300/3200 W Вт |
| Потужність — Конфорка 5 | 2300/3200 W |
| Потужність — Конфорка 6 | Немає |
| Напруга живлення [V] | 220-240 |
| Розширені конфорки | Да |
| Таймер із функцією вимкнення для кожної конфорки | Да |
| Тип плити | Індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Функція PowerBoost | Да |
| Функція QuickStart | Немає |
| Функція ReStart | Немає |
| Функція Stop&Go | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 622 ₴










