
Знищувач документів HSM Shredstar Autofeed X200 автоматична подача паперу 4x12 мм P-4
37 746 ₴
- В наявності
- Код: 189476412
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Знищувач HSM Shredstar Autofeed X200 з автоматичним подавачем паперу смужки 4x12 мм P-4. Знищувач HSM Shredstar Autofeed X200. це сучасний пристрій, який забезпечує. високу ефективність знищення. документів та захист персональних даних. Завдяки застосуванню. автоматичного подавача. користувачі можуть швидко і зручно позбавлятися конфіденційної інформації, усуваючи ризик її несанкціонованого доступу. Модель поєднує в собі. багатофункціональність. та. високий рівень безпеки. що робить її ідеальним рішенням як для офісів, так і для домашнього використання. Види та рівень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HSM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 56 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Автоматичний старт/стоп, Функція реверсу, автоматичне подавання документів, Оптичний індикатор заповнення кошика, Висувний кошик, Колеса в корпусі |
| Код виробника | 1035111 |
| Кількість аркушів A4 | 10 |
| Мoдель | HSM Shredstar Autofeed X200 |
| Потужність | 300 Вт |
| Об'єм кошика | 30ятров |
| Сигнал світловий | Да |
| Стан | Нове |
| Тип різання | шматочки |
| Рівень безпеки DIN | P-4 |
| Функції знищення | Папір, скоби та затискачі, Пластикові картки |
| Ширина входу | 220 |
| Ширина різання (мм) | 4x12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 746 ₴

