
Індукційна варильна панель Globalo Auphoria Out 80.1 чорний мат без мотора
98 573 ₴
- В наявності
- Код: 189628491
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Індукційна плита з вбудованою витяжкою Auphoria Out 80.1 Black Mat (без двигуна). Індукційна плита з вбудованою витяжкою AUPHORIA OUT 80.1 Black. AUPHORIA OUT 80.1 Black. це поєднання сучасних технологій, розкішної естетики та виняткового комфорту роботи на кухні. Інтегрована плита виготовлена з матового скла Matt Line, яке приємне на дотик, стійке до відбитків пальців і легке в очищенні. Її доповнює білий LED-дисплей — елегантний, зрозумілий і ідеально підібраний до мінімалістичного дизайну. Працює з турбінами TW 2.1 і TW 3.1, які можуть бути встановлені на відстані,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | AUPHORIA_80_1_OUT |
| Матеріал плити | Стекло |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Таймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 573 ₴









