
Вбудована мікрохвильова піч Electrolux Серія 600 LMF4263TET
32 229 ₴
- В наявності
- Код: 189748391
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Мікрохвильова піч Electrolux LMF4263TET Чорний матовий. Мікрохвильова піч серії 600 - це легкий і швидкий спосіб приготування смачних страв. Окрім усіх функцій, які пропонуються стандартними пристроями, ця піч додатково має опцію гриля, колір чорне матове скло. Код EAN: 7333394129686
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр обертової тарілки | 32.5 |
| Кількість рівнів потужності | 5 щаблів |
| Мoдель | LMF4263TET |
| Марка | Electrolux |
| Потужність гриля | 800W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 900 |
| Відчиняння дверцят | Наліво |
| Розморожування | Да |
| Тип дисплея | LED |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 229 ₴










