
Духова шафа Haier Серія ID2 H6 ID23T1HTB
23 585 ₴
- В наявності
- Код: 189750720
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Haier H6 ID23T1HTB. Духові шафи ID Series 2. Конвекція, 78 літрів, Парове очищення, 11 функцій, Додатковий вміст, Клас енергетичної ефективності A+, Чорний, Ш x Г x В (мм) 595X595X568. Улюблені функції Дистанційне керування Об'єм XXL. ID Series 2. Духова шафа Haier ID Series 2 вражає позачасовим дизайном та високою якістю виконання. Завдяки підтримці AI та революційній програмі hOn вона стане вашим найкращим асистентом на кухні та допоможе розкрити кулінарний потенціал. Довіртеся технологіям Bionicook Precision, які поєднують сучасність з персоналізацією, щоб полегшити вам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Глибина | 56.8 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Серія ID2 H6 ID23T1HTB |
| Марка | Haier |
| Потужність | 3300 Вт |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 78 л |
| Очищення | Гідроліз |
| Застосовувані технології | AquaClean |
| Тип | Електричний |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Розморожування, Нижнє нагрівання, Конвекція, Таймер, Багаторівнева випічка, Внутрішнє освітлення, Електронне регулювання температури, Автоматичне очищення, Піца, Еко |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 585 ₴










