
Світлодіодна лампа Philips Hue 6W E27 Bluetooth Zigbee 4 шт.
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 189758346
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. 4x Лампа LED E27 A60 6W = 60W 810lm 1800-20000K CCT + RGB SMART Інтелектуальна Bluetooth ZigBee Біле та кольорове освітлення Philips HUE. Переваги використання нашого продукту. Швидка встановлення: Вкрутіть лампу, завантажте додаток Hue і миттєво керуйте світлом з телефону – ніякої складної конфігурації. Мільйони кольорів: Обирайте з 16 млн відтінків і відтінків білого, щоб створити атмосферу ідеальну для відпочинку, роботи чи зустрічей з друзями. Голосове управління: Керуйте світлом без використання рук – лампа працює з Google Assistant, Apple HomeKit та Amazon Alexa. Розклад і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Мoдель | 929003853407 6W E27 Bluetooth, ZigBee (4 шт.) |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Потужність | 6 W |
| Стан | Нове |
| Термін експлуатації | 25000h |
| Тип | LED |
| Колір світла | Багатобарвний |
| Колір скла | Молочний |
| Колірна температура | RGBIC |
| Ширина | 6 мм |
| Енергетичний клас | D |
| Яскравість (лм) | 810 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴










