
Духова шафа Haier ID Series 2 H6 ID2P3T3HTB
21 046 ₴
- В наявності
- Код: 189822575
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Haier H6 ID2P3T3HTB. Духові шафи ID Series 2. Багаторівневий, 78 літрів, Парове очищення, 9 функцій, Додатковий вміст, Клас енергетичної ефективності A+, Чорний, Ш x Г x В (мм) 595X595X568. Дистанційне керування Об'єм XXL Улюблені функції ID Series 2. Духовка Haier ID Series 2 вражає позачасовим дизайном та високою якістю виконання. Завдяки підтримці AI та революційній програмі hOn вона стане вашим найкращим асистентом на кухні та допоможе розкрити кулінарний потенціал. Довіртеся технологіям Bionicook Precision, які поєднують сучасність з персоналізацією, щоб полегшити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.5 мм |
| Глибина | 56.8 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість функцій духової шафи | 9 |
| Мoдель | H6 ID2P3T3HTB |
| Марка | Haier |
| Потужність | 3300 Вт |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240В |
| Об'єм | 78 л |
| Очищення | Ручна |
| Тип | Електричний |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Розморожування, Піца, Конвекція, Багаторівневе випікання, Внутрішнє освітлення, Електронний дисплей, Керування зі смартфона, Еко |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 046 ₴







