
Аерогриль Hisense HAF2700DCD
10 237 ₴
- В наявності
- Код: 189823379
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Фритюрниця. Hisense HAF2700DCD. Номінальна потужність: 2700 W. Об'єм кошика: 11 л. Кількість автоматичних програм: 8. Температура (мін-макс): 80-200 °C. ГОЛОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. Розроблена з урахуванням інтенсивного способу життя, фритюрниця Hisense нагрівається за кілька секунд завдяки супершвидкісній системі нагріву. У поєднанні з закритим простором для приготування та ефективною циркуляцією тепла не викликає непотрібних втрат енергії, завдяки чому кожен прийом їжі приготувати швидше, він буде здоровим з підтримкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 11 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Висота | 38.5 мм |
| Глибина | 32.7 мм |
| Ширина | 45.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Автоматичний вимикач, ручки, що не нагріваються, не прилипають покриття |
| Кількість камер/кошик | 2 |
| Мoдель | HAF2700DCD |
| Максимальна температура | 200°C |
| Мінімальна температура | 80°C |
| Потужність | 2700 W |
| Тип | Аерофритюрниця |
| Функції | Автоматичні програми, Регулювання температури, Таймер, Автоматичне вимкнення |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 237 ₴










