
Міні піч Turbotronic TT-EVS38 сріблястий
9 981 ₴
- В наявності
- Код: 189833870
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стаціонарна електрична піч 38L 2000W. TURBOTRONIC TT-EVS38. Мрієте про аромат свіжоспеченого хліба, соковитої печені чи ідеально піднятого тіста, але ваша кухня вимагає компактних рішень? Ця. ексклюзивна електрична піч. є відповіддю на потреби найвимогливіших кулінарів, які не визнають компромісів між простором і якістю. Пристрій поєднує в собі. передову технологію нагріву. з позачасовим дизайном, стаючи не лише надійним інструментом роботи, але й стильним декором інтер'єру. Завдяки використанню. високоякісних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TURBOTRONIC |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 38 л |
| Об'єм | 38 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34.5 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | TT-EVS38 Сріблястий |
| Потужність | 2000W |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Функції | Термовентиляція, Підігрів верхнім ТЕНом, Термостат, Підігрів нижнім ТЕНом, Регулювання висоти піддонів, Регулювання висоти решітки, Розморожування, обертовий рожн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 981 ₴









