
Підвісна лампа Aviano Lighting Bandol Design 6064105
28 947 ₴
- В наявності
- Код: 189930385
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна BANDOL – сучасна елегантність для великих приміщень. BANDOL. це лампа підвісна, яка поєднує сучасний дизайн з класичною елегантністю. Створена з думкою про людей, які цінують стиль, якість і функціональність, стане центральною точкою оформлення у вашому домі. Колір і оздоблення. Лампа доступна в елегантному відтінку чорного хрому. Її універсальна кольорова гамма робить її ідеальною як для сучасних, так і для класичних інтер'єрів, надаючи їм унікального характеру. Розміри та призначення. Через свої великі розміри, лампа BANDOL.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | BANDOL |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 64 мм |
| Енергетичний клас | E |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 947 ₴





