
Вбудована посудомийна машина Amica DIM48A10 45 см
44 101 ₴
- В наявності
- Код: 189987849
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована посудомийна машина Amica DIM48A10 призначена для встановлення під стільницю на кухні. Компактні габарити шириною 45 см дозволяють легко розмістити машину навіть у невеликих приміщеннях. Машина оснащена місткою камерою для ефективного очищення посуду. Прилад працює від електромережі та підключається до системи водопостачання та каналізації. Вбудований формат робить її ідеальним вибором для модернізації кухонного простору та поліпшення функціональності кухні. Машина виконує свою основну функцію - миття посуду з використанням води та миючих засобів. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 44.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виконання програми EKO (N) | 265 хв. |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Клас емісії шуму | B |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість програм | 10 |
| Мoдель | DIM48A10ELONSCID |
| Марка | Amica |
| Відкладений старт | Да |
| Споживання енергії на 100 циклів (N) | 43 кВтч |
| Тип панелі | Інтегрований, Прихований |
| Керування | Електронне |
| Функції | Індикатор браку солі, Відкладений старт, AquaStop, Індикатор браку ополіскувача, Світловий індикатор LED на підлогу |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 101 ₴





