
Витяжка Electrolux AutoSense 900 LFG818W
34 603 ₴
- В наявності
- Код: 190237570
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудований витяжний електролюкс LFG818W AutoSense Hob2Hood Breeze 80 см Білий 900. Функції. Тип встановлення: вбудований, ширина: 80 см. Кількість ступенів регулювання потужності: 3+інтенсивний; функція Breeze. Макс. продуктивність (інтенсивний режим): 650 м³/год. Продуктивність роботи (макс./мін.): 420 / 235 м³/год. Електронне управління за допомогою кнопок, кількість ступенів регулювання потужності: 3+інтенсивний; функція Breeze. Можлива робота в режимі витяжки та рециркуляції, якщо встановлений вугільний фільтр (опція). Індикатор насиченості жирового фільтра. Індикатор насиченості вугільного фільтра. Тип.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Ширина | 77.2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Річне споживання енергії | 54,1 кВтч |
| Гучність | 57dB |
| Датчик запаху | Да |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності видалення забруднень | B |
| Кількість жирових фільтрів | 2 |
| Кількість моторів | 1 |
| Кількість світильників | 1 |
| Мoдель | LFG818W |
| Максимальна гучність | 66 dB |
| Мінімальна гучність | 45 dB |
| Мінімальна відстань від газової плити [см] | 65 |
| Мінімальна відстань від електричної плити [см] | 50 |
| Потужність | 230 W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 650 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Функції | Витяжка, Рециркуляція, Індикатор насичення фільтра, Інтенсивне всмоктування |
| Функція затримки увімкнення | Немає |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 603 ₴








