
Меблеве світлодіодне освітлення Philips Hue стрічка 10м 20W 2000lm RGB Flux Strip (929004610802)
13 175 ₴
- В наявності
- Код: 190603228
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Світлодіодна стрічка 10м 20W 2000lm IP20 Біле та кольорове освітлення RGB + TW Білий Інтелектуальний SMART Zigbee Bluetooth Flux Strip Philips HUE. Дайте себе здивувати досконалістю Philips HUE! Переваги використання нашого продукту. Повний контроль над освітленням: Завдяки додатку Philips Hue та інтеграції з Google Assistant, Amazon Alexa та Apple HomeKit ви маєте повний контроль над світлом. Легка персоналізація: Можливість обрізання та подовження стрічки, що дозволяє ідеально підігнати її до різних просторів. Технологія Chromasync™: Точне змішування кольорів, що пропонує виняткову якість світла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас герметичності | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоефективності | F |
| Мoдель | 929004610802 Flux 10 m Bluetooth / ZigBee |
| Марка | PHILIPS Hue |
| Потужність | 20W |
| Напруга | 230V |
| Тип | LED стрічки |
| Колір світла | Багатобарвний |
| Колірна температура | RGBIC |
| Яскравість (лм) | 2000 |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 175 ₴






