
Настінний світильник Maxlight Vintage Retro Led 3W 3000K мармур чорний W0401
10 138 ₴
- В наявності
- Код: 190839629
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Светильник Maxlight RETRO LED 3W чорний мармуровий сучасний IP20. Відкрийте сучасний шарм з. настінним світильником сучасним чорним круглим мармуровим LED 3W RETRO Maxlight., який чудово поєднує класичний дизайн з сучасною технологією освітлення. Витончений вигляд у поєднанні з матеріалами найвищої якості, такими як. мармур. і. метал., робить цей світильник відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру. Завдяки домінуючим кольорам. чорному. кремовому., легко впишеться в різні оформлення, а його елегантна форма з круглим профілем додає інтер'єру тонкої.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 13 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 138 ₴



