
Настінний світильник Quintiesse Atomo Qn-Atomo-4W-Pc 1x18,5W LED 1782Lm 3000K IP44 (Qnatomo4Wpc)
47 096 ₴
- В наявності
- Код: 190839939
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Скляний світильник Atomo QN-ATOMO-4W-PC LED 18,5W 3000K IP44 срібний в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Настінні світильники |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 096 ₴






