
Витяжка Globalo Miraya 39.1 темний шоколад
79 731 ₴
- В наявності
- Код: 190914881
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Miraya 39.1 Темний шоколад. Шоколадна витяжка Miraya 39.1 Темний шоколад. Стильна настінна витяжка. Miraya 39.1 в шоколадному відтінку Темний шоколад. це поєднання елегантності, новітніх трендів і сучасних технологій. Витяжка у формі труби з позачасовим дизайном. ідеально вписується в численні інтер'єри кухні. Глибокий, шоколадний колір, що є одним з найбільш бажаних відтінків в інтер'єрах, додає простору затишку та благородного характеру, прекрасно поєднуючись з бежевими, золотими та дерев'яними елементами. Матове. покриття має шовковистий, приємно оксамитовий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Ширина | 38 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 47.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 43dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Мoдель | Silent Quality Miraya Isola |
| Максимальна гучність | 70 дБ |
| Мінімальна висота | 80 |
| Мінімальна гучність | 43 дБ |
| Потужність | 275 Вт |
| Потужність освітлення | 9W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 660 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір | Коричневий |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 731 ₴






