
Вбудована посудомийна машина Haier XPI 8D9FFB
35 721 ₴
- В наявності
- Код: 190915082
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Haier XPI 8D9FFB. Посудомийна машина Wall In. Вбудована, 8 комплектів посуду, Клас енергетичний D, 10 програм, Ш x Г x В (мм) 595x500x597. Додаток hOn. Гнучка встановлення. Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель. ємність. Оптимально спланований внутрішній простір. Haier Wall In. Посудомийна машина Haier Wall-In поєднує елегантність і сучасну функціональність. Її формат 60×60 см та чорне скло тонко доповнять естетику кухні, а кожен завантаження буде ретельно вимито завдяки інтелектуальним рішенням. Автоматичний підбір параметрів налаштовує час і температуру до рівня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haier |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас сушіння | B |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59.7 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Да |
| Використовувані технології | Aqua Stop, ABT |
| Клас миття | A |
| Клас емісії шуму | C |
| Клас енергоефективності | D |
| Кількість програм | 10 |
| Мoдель | XPI 8D9FFB |
| Марка | Haier |
| Неповне завантаження | Да |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 8 комплектів |
| Споживання енергії за цикл | 0,55 кВтч |
| Температури миття | 45°, 50°, 60°, 65°, 70°, 75° |
| Тип панелі | Відкрита |
| Керування | Електронне |
| Функції | Автоматичне відчинення дверцят, Половинне завантаження, AquaStop, Керування зі смартфона |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 721 ₴










