
Підвісна стельова лампа Moosee Libra золота (MSE1501100559)
13 846 ₴
- В наявності
- Код: 191015580
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE ліхтар підвісний LIBRA золотий. Виготовлений з поєднання металу та скла, гармонійно поєднуючи стиль і міцність. Надає унікальний характер елегантним офісам, стильним їдальням та престижним ресторанам. Чудово поєднується з інтер'єрами в стилі гламур, сучасному, арт-деко та модерн класик. Його можна підвісити як вертикально, так і горизонтально, що дозволяє адаптувати його розташування до індивідуальних потреб і характеру інтер'єру. Відкрийте всю серію Libra і знайдіть модель, яка підходить для вашого простору. Світло: LED 43 W / 3440 lm / 3000 K. Оправа:.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8.5 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 43W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85 мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 846 ₴






