
Підвісна лампа Maytoni Shadows Of The Past LED 20W 3000K чорний MOD263PLL20B3K
16 193 ₴
- В наявності
- Код: 191017904
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MAYTONI Лампа підвісна Shadows of the past 3000K 20W MOD263PL-L20B3K. MAYTONI. MAYTONI підвісна Shadow of the past 3000K 20W MOD263PL-L20B3K Лампа підвісна з колекції Shadow of the past від MAYTONI, яка вражає елегантністю та простотою. Завдяки мінімалістичному дизайну в матовому чорному кольорі стає виразним, але стильним елементом над обіднім столом, в обох кімнатах або в комерційних приміщеннях. Підвісна лампа має світлодіодне освітлення з температурою кольору (теплий білий), який створює атмосферу. Діапазон висоти підвісу: від 620 мм до 3520 мм - ідеально підходить для різних інтер'єрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 29 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 193 ₴






