
Підвісний світильник Aviano Lighting Sella 25Wled 3000Lm 3000K (62220106)
13 175 ₴
- В наявності
- Код: 191117595
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна лампа SELLA. Колір: білий. Матеріал: метал / пластик. Джерело світла: вбудований LED. Лампа в комплекті: Так. Кількість джерел світла: 1. Потужність [Вт]: 25. Світловий потік [лм]: 3000. Колірна температура [К]: 3000/4000/6000. Енергетичний клас: E. Можливість димування: Так. Тип диммера: трирівневий через настінний вимикач. Диммер в комплекті: Так. Довжина [см]: 150. Ширина [см]: 45,4. Додатково: регулювання довжини лампи, трирівневе регулювання яскравості світла через настінний вимикач, можливість налаштування кольору світла 3000K-4500K-6000K. Підвісна лампа.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | SELLA |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Марка | Aviano Lighting |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 175 ₴




