
Підвісний світильник Aviano Lighting Salo 60W LED 6000Lm 3000K (7033413)
32 695 ₴
- В наявності
- Код: 191117603
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. SALO Люстра підвісна четвірка проста. Відкрийте елегантність і функціональність з підвісною лампою SALO, ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Ця підвісна лампа поєднує в собі сучасний стиль з високою якістю виконання, пропонуючи не лише відмінне освітлення, але й естетичний вигляд, який збагачує будь-яке приміщення. Колір і матеріал. Лампа SALO доступна в новому, модному кольорі пісковому "SAND", поєднаному з класичним чорним, які чудово компонується з різноманітними оформленнями інтер'єрів. Виготовлена з високоякісних матеріалів, забезпечує довговічність і стійкість до пошкоджень, що робить її.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Мoдель | SALO |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 695 ₴





