
Плафон Aviano Lighting Bormes 60W LED 6000Lm 3000K 9069113L
24 340 ₴
- В наявності
- Код: 191117616
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. BORMES - Плафон 60см в кольорі пісочний Sand. Опис продукту: Колір: пісочний Sand поєднаний із золотим. Розмір: 60см. Стиль: Сучасний. Тип: Плафон. Цей красивий плафон безумовно додасть шарму та елегантності до вашого інтер'єру. Виконаний з найвищої якості матеріалів, забезпечить не лише відмінне освітлення, але й буде чудовою декорацією. Завдяки своєму кольору, плафон цей буде ідеальним доповненням для будь-якого інтер'єру. Його універсальний розмір робить його придатним для різних приміщень, незалежно від їх розміру. Сучасний стиль цього плафона зробить його ідеальним вибором.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8.5 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | BORMES |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Aviano Lighting |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Колірна температура | 3000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 340 ₴




