
Підвісний світильник Aviano Lighting Quiberon 36W LED 3600Lm 3000K (7039608)
39 911 ₴
- В наявності
- Код: 191117686
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. QUIBERON - Люстра шістка. Додайте сучасний акцент до свого інтер'єру завдяки люстрі QUIBERON з додатковим відбитим світлом, розміщеним у стелі. Ця унікальна люстра поєднує в собі елегантність і функціональність, створюючи неповторний декоративний елемент у кожному приміщенні. Стиль і дизайн. Люстра QUIBERON оснащена функцією "soft lift" - піднімайте або опускайте люстру коли хочете, навіть однією рукою без сходження на драбину! Люстра QUIBERON характеризується сучасним дизайном, який привертає увагу. для їдальні, вітальні чи кухні, де стане.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | LED |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Мoдель | Quiberon |
| Максимальна потужність лампочки | 36W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 911 ₴






