
Підвісний світильник Zuma Line Pena золотий P047705BF7AC
19 749 ₴
- В наявності
- Код: 191117689
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Сучасна лампа для вітальні або їдальні з кришталевим акцентом Zuma Line. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. ZUMA LINE. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить суворі тести на кожному етапі виробництва. Основні характеристики лампи. Тип: Підвісна лампа. Матеріал: Метал. Додатковий матеріал: Кришталь. Основний колір: Золотий. Цоколь: G9. Кількість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 184 мм |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 42W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 749 ₴


