
Підвісна лампа Tk Lighting Slate New Brown 11347
9 430 ₴
- В наявності
- Код: 191117815
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна з сучасним абажуром, над стіл для їдальні TK Lighting. __. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. TK. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - TK Lighting - польська марка, на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить сувору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Лофт |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 430 ₴




