
Елегантний підвісний світильник Moosee Luma 80 золото і кристали (MSE150110056926479205)
35 139 ₴
- В наявності
- Код: 191117822
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Moosee Елегантна Люстра Luma 80 Золото І Кристали. Moosee Елегантна Люстра Luma. це унікальне освітлення, яке поєднує в собі. елегантний дизайн. та сучасні рішення. Завдяки своїй металевій конструкції в. золотому кольорі. та кристаловим деталям, ця лампа чудово впишеться в різноманітні інтер'єри. для. офісу.,. вітальні. чи. спальні., стане не лише джерелом світла, але й стильним декоративним елементом. Енергоефективність. Завдяки використанню лампочок з. цоколем E14., ця елегантна лампа підтримує ідею. енергоефективності. Користувачі можуть.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 76 мм |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 139 ₴


