
Плафон Aviano Lighting Ravelo стельовий 39W LED 3900Lm 3000K 9055313
21 425 ₴
- В наявності
- Код: 191117865
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. RAVELO - Люстра трійка пісочний Sand. Ця гарна люстра трійка RAVELO буде чудовим доповненням до вашого інтер'єру. Вона доступна в сучасному пісочному кольорі Sand, який підходить як для сучасних, так і для класичних приміщень. Ця люстра виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність і надійність. Додайте неповторний стиль. RAVELO - це не лише люстра, а й елемент декору. Її гарний вигляд безумовно приверне увагу і додасть неповторного стилю до вашого інтер'єру. Доступні в різних розмірах. Наша люстра трійка RAVELO також доступна в.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | RAVELO |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 22.5 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 425 ₴






