
Дизайнерський підвісний світильник Moosee Circulo Six золотий (MSE150110060326514998)
40 801 ₴
- В наявності
- Код: 191117940
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE ліхтар підвісний CIRCULO SIX золотий. Стильна пропозиція, в якій сучасна форма поєднується з практичним застосуванням. Виконаний з металу з благородним, золотим оздобленням. Різноманітність розмірів шести ламп створює ефектну, каскадну композицію. Чудово підійде для розкішних просторів, оформлених у стилі модерн та арт-деко. Доступний також в елегантному, чорному оздобленні. Світло: LED 156 W / 12480 lm / 3000 K. Розміри: вис. 275 см / шир. 105 см / гл. 8 см. Абажур: діам. 3 x 40 см, 2 x 60 см, 1 x 80 см / гл. 2 см. Кріплення: вис. 6.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 8 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 801 ₴





