
Плафон Moosee Cell 3 золотий MSE150110050826359282
22 391 ₴
- В наявності
- Код: 191118319
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELL 3 золото. це унікальне поєднання елегантності, сучасного дизайну та практичних рішень. MOOSEE Ліхтар Стельовий / Плафон CELL 3 Золото – Сучасний Стиль і Функціональність. Її органічна, обтічна форма виконана з високоякісної сталі, поліпропілену та акрилу, що надає інтер'єру легкості, а золоте оздоблення додає йому розкішного характеру. Це відмінний вибір для людей,.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 9.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50 мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 391 ₴










