
Аерогриль Panasonic NFBC1000KXE
13 841 ₴
- В наявності
- Код: 191125782
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Універсальний кошик (9,6 л), що вміщує всю піцу діаметром 30 см, з віконцем і підсвічуванням. Технологія приготування на парі Gentle Steam дозволяє отримати соковиті та хрусткі страви. Технологія обігу повітря 360°. 8 попередньо налаштованих автоматичних меню. 35–230°C (2 верхні нагрівальні елементи і 1 нижній). Кошик, гриль і перегородка – жоден з елементів не містить PFAS. NF-BC1000. Універсальний кошик. Одна зона. Дві зони. Обирайте більшу гнучкість у приготуванні завдяки фритюрниці без жиру Panasonic FLEX. Насолоджуйтесь великим кошиком об'ємом 9,6 літра, який.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Глибина | 27.8 мм |
| Ширина | 37.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | NF-BC1000K |
| Марка | Panasonic |
| Потужність | 2450 W |
| Тип | Аерофритюрниця |
| Функції | Автоматичні програми, Регулювання температури, Розморожування |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 841 ₴










