
Торшер Emibig Delulu помаранчевий 1602LP2
10 138 ₴
- В наявності
- Код: 191126273
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. EMIBIG 1602/LP2 DELULU LP2 ORANGE. Emibig. Введіть до свого інтер'єру художній акцент з підлоговою лампою серії DELULU. Ця лампа - це більше, ніж просто джерело світла – це виразна, скульптурна форма, яка миттєво привертає увагу і стає центральною точкою кожного приміщення. Її унікальний, асиметричний дизайн і органічні форми абажурів ідеально вписуються в естетику сучасності та арт-деко. Лампа DELULU забезпечує атмосферне, розсіяне освітлення, для зони відпочинку, вітальні чи спальні, створюючи при цьому унікальний візуальний діалог у просторі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 29 мм |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Мoдель | Delulu |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 138 ₴






