
Торшер Emibig Etno чорний 1503LP4
10 837 ₴
- В наявності
- Код: 191138032
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Збагачуйте свій інтер'єр стильним акцентним освітленням завдяки дизайнерській підлоговій лампі. Її вертикальна конструкція та мінімалістичний дизайн роблять її ідеальною для сучасних аранжувань. Ця універсальна стояча лампа чудово підійде як додаткове джерело світла в вітальні, спальні чи куточку для читання. Це функціональний і елегантний елемент декору. Підлогова лампа ETNO LP4 BLACK - це відмінне поєднання функціональності та естетики, яке надасть вашому інтер'єру неповторного характеру. Її мінімалістичний дизайн, вміло поєднуючи порошково пофарбовану сталь та скло,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 мм |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Мoдель | Etno |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Etno |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 837 ₴




