
Світлодіодний торшер Maytoni Modern Thin Mod395Fl-L28Bs3K Brass
25 441 ₴
- В наявності
- Код: 191202137
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна лампа для читання Thin MOD395FL-L28BS3K LED 14W 3000K латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю - регульованим кутом падіння світла, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Thin.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 20 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Лофт, мінімалістичний |
| Тип | Світлодіодні |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 441 ₴





