
Підлогова класична лампа Markslojd Oxford E27 Offwhite Antique Brass (108972)
13 919 ₴
- В наявності
- Код: 191203789
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Класична підлогова лампа для вітальні, колір антикварна латунь Markslojd. __. Купуючи у нас, ви отримуєте. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Markslojd. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Шведський СТИЛЬ. - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить сувору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Oxford |
| Марка | Markslojd |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Скандинавський |
| Тип | Класичні |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркаса | бронза |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 919 ₴


