
Світлодіодна підлогова лампа Just Light Emanda 19110-68 (1911068)
13 086 ₴
- В наявності
- Код: 191203997
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Опис продукту: Торшер EMANDA JUST LIGHT 19110-68 — елегантний додаток до будь-якого інтер'єру. Виготовлений з високоякісного матеріалу, поєднує в собі сучасний дизайн з функціональністю. Його домінуючий колір латуні в поєднанні з чорними акцентами робить його ідеальним для різноманітних аранжувань. Параметри продукту: Тип: Торшер. Матеріал: Пластик. Домінуючий колір: Латунь. Додатковий колір: Чорний. Цоколь: Інтегроване джерело LED. Кількість джерел світла: 1. Живлення (V): 230V. Тип живлення: Мережеве. Джерело світла в комплекті: Так. Потік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 144 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 25 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 086 ₴







