
Торшер Sollux Lighting Mula 45 жовтий
13 710 ₴
- В наявності
- Код: 191204459
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. 🎁 🎁 🎁 🎁 🎁. При замовленні мінімум 3 різних ламп ви отримаєте безкоштовні LED-лампочки! 💡💡💡. Замовляйте лампи і обов'язково напишіть у примітках до покупки "лампочки ". На цій основі куратор замовлення додасть до вашої посилки безкоштовні лампочки. За замовчуванням ми відправляємо лампочки з теплою білою колірною температурою (3000K). Якщо ви хочете отримати лампочки з нейтральною білою колірною температурою (4000K), обов'язково напишіть про це в примітках до покупки. Відсутність інформації в примітках означає втрату можливості вибору кольору світла лампочки. За кожну лампу ви отримаєте одну лампочку. У подарунок додаємо тільки лампочки з патроном.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 134 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Mula |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Триніжка |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 710 ₴






