
Класична підлогова лампа Emibig Flor Lp1 коричнева
10 776 ₴
- В наявності
- Код: 191204561
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Збагачуйте свій інтер'єр стильним акцентним освітленням завдяки дизайнерській підлоговій лампі. Її мінімалістичний дизайн і регульовані джерела світла роблять її ідеальною для сучасних аранжувань, дозволяючи точно освітити обрану площу. Ця універсальна стояча лампа чудово підійде як додаткове джерело світла в вітальні, спальні чи куточку для читання. Це функціональний і елегантний елемент декору. Відкрийте магію освітлення завдяки сучасній підлоговій лампі в стилі Japandi DRUMZ LP3 в елегантному коричневому виконанні. Ця унікальна лампа - це не тільки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 29 мм |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Мoдель | Drumz |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Класичні |
| Колір | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 776 ₴


