
Автоматична еспресо-кавоварка NIVONA NIVO 9101
101 595 ₴
- В наявності
- Код: 191258977
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Nivona 9101. Експрес для кави NIVONA 9'101. це поєднання відмінної якості кави з винятковим комфортом використання. Вибір з 5 профілів смаку, молочна пінка, можливість приготування кави холодним способом у поєднанні з новою одиницею заварювання - це найбільші переваги, які вирізняють цей сучасний експрес для кави. Познайомтеся з NIVONA NIVO 9'101, найновішим і найдосконалішим експресом для кави NIVONA, який поєднує в собі німецьку точність, інтелектуальні технології та справжню кав'ярню якість. Це вибір для людей, які прагнуть щодня пити каву таку ж добру, як з рук.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично готові напої | Американо, Капучино, Еспресо, Еспресо Макіато, Флет Уайт, Гаряча вода, Лате Макіато, Кава, Кафе Лате, Холодна кава, Холодне американо, Молочна піна |
| Місткість контейнера для кави | 320 g |
| Гігієна й очищення | Автоматичне очищення, Автоматична декальцинація, Автоматичне промивання, Знімний піддон, Автоматичне очищення спінювача |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Автоматичне увімкнення, Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води, Індикатор заповнення піддона, Індикатор заміни фільтра, Індикатор потреби декальцинації, Індикатор необхідності очищення, Індикатор датчика зерен |
| Мoдель | 9101 |
| Марка | Nivona |
| Потужність | 1465W |
| Тип кави | Мелений, Зерновий |
| Тип кавомолки | Сталева |
| Типи регулювань | Кількість кави, Потужність кави, Аромат кави, Ступінь помелу кави, Температура кави, Кількість молока, Жорсткість води, Температура води, Температура молочної піни, Висота носика, Розмір напою |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101 595 ₴






