
Вбудована духовка SMEG SF68C1B біла
49 828 ₴
- В наявності
- Код: 191287462
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Категорія 60 см Сімейство продуктів Духовка Живлення Електричне Джерело тепла Електричний Метод приготування Циркуляція повітря Код EAN 8017709351298. Лінія дизайну: Coloniale Колір Білий Дизайн Плоский Обробка компонентів Золотий Матеріал Емальований Тип скла Прозоре Колір друку Золотий Сериграфія Символи Двері Повне скло Ручка Coloniale Колір ручки Золотий Логотип Сериграфія Ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.2 мм |
| Глибина | 54.8 мм |
| Ширина | 59.7 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль Ever Clean |
| Мoдель | SF68C1B |
| Марка | Smeg |
| Потужність | 3000 W |
| Напрямні | Штангові |
| Об'єм | 70 л |
| Очищення | Легкоочисна емаль |
| Тип | Електрична |
| Керування | Ручки |
| Функції | Годинник |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 828 ₴

