
Витяжка Globalo Vellaris 90.1 Inox
39 785 ₴
- В наявності
- Код: 191955653
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Vellaris 90.1 INOX. Витяжка Vellaris 90.1 Inox. - Продуктивність: 380 m3/h; boost 685 m3/h. - Фільтри типу baffle. - Винятково тихий. безщітковий двигун BLDC. - Клас енергетичний. A+. - Зручні кнопки. Soft-Touch. Витяжка для вбудовування Vellaris 90.1 Inox - новий стандарт свіжості. - Витяжка була оснащена. сучасним безщітковим двигуном BLDC, який забезпечує тиху, енергоефективну та продуктивну роботу пристрою. Завдяки технології BLDC витяжка. споживає менше енергії, генерує менше dB і має довший термін служби. в порівнянні з традиційними двигунами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Підвісна |
| Ширина | 90 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучність | 40dB |
| Діаметр виходу повітря [см] | 15 |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Кількість фільтрів для жиру | 1 |
| Мoдель | VELLARIS_90_1_INOX |
| Максимальна висота | 34 |
| Максимальна гучність | 71 dB |
| Марка | Globalo |
| Мінімальна висота | 34 |
| Мінімальна гучність | 40 dB |
| Потужність | 160 W |
| Потужність освітлення | 2 x 4W |
| Продуктивність витяжки [м3/год] | 685 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Механічне |
| Фільтр для жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Уловлювач |
| Колір | Сріблястий |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 785 ₴






