
Світлодіодна підлогова лампа Maytoni IP54 чорна 55см (O478Fll18Gf3K)
45 917 ₴
- В наявності
- Код: 192226217
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Садове наземне освітлення Wisp O478FL-L18GF3K LED 18W 3000K IP54 чорне в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Wisp виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 67 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Світлодіодна |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 917 ₴

