
Стельовий накладний плафон Light Prestige Coco 60см білий LED LP-0508/1C-60 WH
10 427 ₴
- В наявності
- Код: 192240622
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Light Prestige Coco 60cm LED Плафон Стельовий Білий Круглий 18W. Coco 60 white - це сучасний LED плафон великого, представницького формату, спроектований як виразний декоративний елемент. Її концентрична форма з центральною точкою світла створює ефект глибини та м'якого світіння, вносячи в інтер'єр гармонію, легкість та елегантний характер. Coco 60 white – деталіСтиль і дизайн: Сучасний, мінімалістичний, декоративний. Матеріали: Метал. Розміри: Ø 60 см, глибина 12,1 см. Джерело світла: 1 × LED 18W, 2100 lm. Колір світла: 3000K (теплий). Колір: Білий (матовий). Клас енергетичний:.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр (см) | 60 |
| Довжина: | 60 мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Марка | Light Prestige |
| Потужність | 18 W |
| Тип | Стельові накладні |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 мм |
| Енергетичний клас | E |
| Яскравість (лм) | 2100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 427 ₴

