
Sollux Lighting Люстра Sollux Halo 6 чорний рифлений SL1830
17 811 ₴
- В наявності
- Код: 192273973
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sollux. FRENCH SKY. Люстра. HALO 6. чорний. колекція HALO. Люстра HALO - це дизайн, який залишається в пам'яті на дуже довго. Унікальна форма і багата палітра кольорів – HALO це відповідь на потреби сучасних інтер'єрів. Її впізнаваний, рифлений корпус у поєднанні з матовою, молочною кулею створює сучасний, а водночас затишний акцент в кожному просторі. Це лампа, яка перетворить кожен інтер'єр на унікальне місце. ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ. Your browser does not support the video tag. Кілька причин, чому варто обрати продукт Sollux. Тривалість на роки. Для виготовлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 8W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло, алюміній |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 811 ₴






