
Підвісний світильник Maxlight Love LED хром однопунктовий
28 639 ₴
- В наявності
- Код: 192512509
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна LED Хромована Love Maxlight 37W Акрил 1062lm IP20. Відкрийте елегантність і сучасність з нашою. Підвісною лампою LOVE Maxlight, яка гармонійно поєднує естетику з функціональністю. Спроектована з думкою про сучасні інтер'єри, ця хромована, горизонтальна труба з акрилового матеріалу є нестандартним акцентом для кожного приміщення. оснащена вбудованим джерелом світла LED потужністю 37W, гарантує тривале освітлення з теплою кольоровою температурою 3000K. Завдяки єдиній точці світла, світловий потік становить 1062 люмена, забезпечує приємну атмосферу,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | акрил |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 6 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 200 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 639 ₴




