
Плафон Light Prestige Coco LP-0508/1C-60 BL LED 18W 3000K
10 427 ₴
- В наявності
- Код: 192512913
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Light Prestige Plafon LED COCO Ø60cm Синій 18W IP20. COCO синій - це сучасний стельовий світильник з виразною графічною формою та глибоким синім оздобленням. Характерний концентричний розташування абажура створює ефект тонкої гри світла і тіні, надаючи інтер'єру сучасний, а водночас декоративний характер. COCO синій – деталіСтиль і дизайн: Сучасний, арт-деко, contemporary. Матеріал: Метал. Діаметр: Ø 60 см. Висота: 12,1 см. Джерело світла: Інтегрований LED, 18W. Колір світла: 3000K (теплий білий). Світловий потік: 2100 lm. Колір: Синій (матовий). Застосування: Вітальня,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Стельовий |
| Матеріал каркаса | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 18W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 427 ₴



