
Підвісний світильник Maxlight Sakura коричневий E27 60W
19 006 ₴
- В наявності
- Код: 192538475
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Лампа підвісна Maxlight SAKURA темне дубове дерево E27 60W конус. Пропонуємо елегантну, скандинавську підвісну лампу Maxlight з колекції SAKURA, яка характеризується сучасним дизайном та використанням високоякісних матеріалів. Ця стильна лампа виготовлена з темного дубового дерева та металу, що надає їй виняткової елегантності та довговічності. Освітлення з однією точкою світла оснащене патроном E27, що дозволяє використовувати лампочки з максимальною потужністю 60W. Додатково, лампа сумісна з димованими лампочками та типу SMART, що дозволяє регулювати яскравість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 33.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 61 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Метал, Масив дерева |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 006 ₴



