
Аерофритюрниця Xiaomi Smart Double Stack BHR0883EU
9 057 ₴
- В наявності
- Код: 192612244
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Xiaomi Smart Double Stack Air Fryer 12L Wi-Fi. Перша вертикальна фритюрниця Air Fryer від Xiaomi з двома кошиками, розміщеними один над одним, та функцією WiFi! Найновіша модель в пропозиції Xiaomi. Бренд. Xiaomi. розширює свою пропозицію кухонних помічників новою, унікальною моделлю – фритюрницею. Xiaomi Smart Double Stack 12L. Це перша фритюрниця цього бренду, оснащена двоповерховою системою, яка пропонує два окремі кошики, розміщені один над одним. Економить місце на кухні та дозволяє одночасно приготувати більшу кількість страв – навіть чотири страви одночасно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Автоматичний вимикач, ручки, що не нагріваються, Неприлипне покриття, Протиковзні ніжки, захист від перегрівання |
| Кількість камер/кошик | 2 |
| Мoдель | MAF-DS1201 |
| Максимальна температура | 230°C |
| Марка | Xiaomi |
| Мінімальна температура | 40°C |
| Потужність | 2800 W |
| Об'єм | 12 л |
| Зв'язок | Звуковий сигнал, Індикатор готовності, Індикатор роботи, Дисплей |
| Тип | Аерофритюрниця |
| Функції | Автоматичні програми, Регулювання температури, Таймер, Електронний термостат, Автоматичне вимкнення, Підтримка температури, Сумісність із застосунком, Розморожування |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 057 ₴






