
Духовка Dreame OZ60 Pro Combi
61 686 ₴
- В наявності
- Код: 192702021
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Об'єм 81 л. Ефективна 3D конвекція. Парове миття 120℃. Клас енергетичної ефективності A++. Духовка Dreame OZ60 Pro Combi (чорна). Dreame OZ60 Pro Combi. це багатофункціональна духовка, яка поєднує в собі можливості випікання, приготування на парі, смаження гарячим повітрям і приготування страв методом sous vide. Пристрій. пропонує ефективний парогенератор (1600 Вт), широкий діапазон температур від 30 до 260°C і об'єм аж 81 літр., що дозволяє приготування різноманітних страв – з точністю і повним контролем. Щоденне приготування їжі спрощують автоматичні програми, інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59.4 мм |
| Глибина | 55.4 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистрибуція | Dreame |
| Використовувані технології | Steam-Assist Cooking, 3D Hot Air Circulation |
| Мoдель | Dreame OZ60 PRO |
| Марка | Dreame |
| Потужність | 1600 W |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 81 л |
| Очищення | Парова |
| Термовентиляція | Да |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Сушіння, Air Fry, Парове очищення, Sous-vide, Приготування на парі, Конвекційне випікання, Підйом тіста |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 686 ₴





